Axe ile Mercedes Çekilişi

AXE ETKİSİ

Axe markalı ürünlerden satın alarak Mercedes marka otomobil şansı elde edebilirsiniz. Axe ile Mercedes Çekilişi 1 Temmuz 2013 – 24 Aralık 2013 tariihleri arasında geçerlidir. Axe 300 – 600 ml şampuan, deodorant, Axe duş jeli alarak çekilişe katılabilirsiniz. Axe ürünlerinde bulunan şifreyi ad, soyad ve adres birer boşluk bırakarak 6022 numaralı telefona mesaj olarak göndererek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Her 3 operatörden SMS gönderimi yapılabilir. Örnek  sms metni: MKV180965 OGRETMEN NİGAR HANIM SOK. 5/36 UMRANIYE ISTANBUL)

Axe ile Mercedes Çekilişi Kampanya Koşulları

2013 model Mercedes-Benz SLS AMG Coupe marka 1 adet otomobil hediye edilecektir.

İkramiye kazanan kişi teslim alırken şifreli ürün ve fişini de yanında bulundurmalıdır.Axe ile Mercedes Çekilişi

Çekiliş 27 Aralık 2013 tarihinde yapılacaktır. Axe ile Mercedes Çekiliş kampanyası sonuçları ise 31 Aralık 2013 tarihinde Radikal gazetesine belirtilecektir. Kazanan talihli 15 Ocak 2014 tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan asil talihli hakkını kaybeder ve yedek talihli 30 Ocak 2014 tarihine kadar ödülünü almak için başvuru yapmalıdır. Kazanan talihlilere posta gönderimi ile de bildirim yapılacaktır.

Başvuru için atılan kısa mesajda türkçe karakter kullanılmamalıdır. SMS ile gönderilen bilgilerin eksik olması durumunda çekiliş hakkı sayılmayacaktır. Unilever Rabarba ve U2 çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekiliş hakkı elde edemezler.

Axe ile Mercedes kampanyasının detayları ve katılım için daha fazla bilgi www.axeetkisi.com sitesinde bulunmaktadır.

Axe, Mercedes, Axe ile Mercedes kazan, Axe ile araba kazan, Axe ve Mercedes, Axe çekiliş, Mercedes çekiliş

 

Are you unable to concentrate on your buy persuasive essay writing?

Yorum