Capitol ile Porsche Çekilişi

capitol-porsche

Capitol alışveriş merkezinden yapacağınız 100 TL ve katları tutardaki alışverişlerinizden çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Capitol ile Porsche Çekilişi kampanyası dahilinde alışverişlerinizden kazanacağınız çekiliş hakkı ile Porsche markalı bir otomobilin sahibi olabilirsiniz.

Kampanya 1 Eylül ile 16 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Capitol ile Porsche Çekilişi Katılım Koşulları

Kampanya tarihleri içerisinde Capitol alışveriş merkezinden yapacağınız her 100 TL tutarında alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. 100 TL tutarındaki alışverişinizi Capitol alışveriş merkezinde bulunan kampanya standına gelerek çekilişe katılmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Kampanya standında ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve harcamanızın fiş ya da faturasının işleme alınması gerekmektedir. Kayıt yaptırdıktan sonra size başvurunuz ile ilgili bir katılım çıktısı verilecektir.


Çekiliş hakkı kazanmak için Adsl ve sabit veya mobil hatlı telefon fatura ödemeleri, şans oyunları harcamaları, kuyumcu, eczane harcamaları ve Hediye çekleri, kredi kartı puanları, market kartı puanları ve tüm hediye tutarlar hariç diğer mağazalardan yapılan alışveriş fişleri geçerli olacaktır.Capitol ile Porsche Çekilişi  kampanyasına katılmak için başvuru yapılan fişin alışverişi iptal edildiğinde çekiliş hakkı da iptal edilmektedir.

Ödüller

Çekiliş sonucunda 2103 model 1 adet Porsche Cayman otomobil hediye edilecektir.

Çekiliş, 22 Şubat 2014 tarihinde saat 14:00’de Altunizade Mh., Mahir İz Caddesi No :3 34662 Üsküdar / İstanbul adresinde bulunan Capitol Avm 1. Kat orta alanda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazananlar 26 Şubat 2014 tarihinde Radikal gazetesinde ilan edilecektir. Kazanan tüm talihlilere posta yoluyla da duyuru yapılacaktır.

Kazanan asil talihliler için son başvuru süresi 13 Mart 2014, yedek talihliler için ise 28 Mart 2014 tarihine kadardır. Kazanan talihli alışveriş fişi ve Capitol AVM kampanya stadından almış olduğu çıktı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne son başvuru tarihlerinden önce başvurmalıdır.

Kazanılan ödül devir edilememektedir.

Capitol alışveriş merkezi İstanbulda bulunmaktadır. Alışveriş merkezinde Mahir İz Caddesi 34662 Altunizade adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye Capitol AVM’den ve Capitol AVM internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

And I have a great flat in buy-essay-fast-online.com South Delhi, with a little roof terrace garden.

Yorum