Kullanım Koşulları (enmodamarkalar.com)

Bu web sayfasının kullanımı, aşağıdaki Hükümler ve Koşullar ile belirlenmektedir ve web sayfasına her erişiminizde bunların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

1. Hakkımızda: Enmodamarkalar.com güncel haberler, günlük yaşam, ürün incelemeleri, en moda markalar ve trendler başlıklarında içerik sağlayan bir online platformdur. Müşterilerine bu konular çerçevesinde bilgi veren içerikler sunmaktadır. Enmodamarkalar.com tarafından sunulan hizmetler tamamen ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır.

2. Reklamlar & İndirimler : Enmodamarkalar.com markaların sunduğu indirim kampanyaları ya da öne çıkan ürünleri için sponsorluk anlaşması yapabilir ya da içeriklerinde reklam kullanabilir. Süresi dolmuş kampanya ve duyuru bildirimlerinden sorumlu değildir.

3. E-posta Uyarıları / Haber Bülteni: Enmodamarkalar.com web sitesine e-posta adresinizle üye olursanız; güncel paylaşımlardan bilgilendirme mesajları alabilirsiniz.

Bu bildirimleri almak istemiyorsanız, size iletilen gönderilerde yer alan ‘Üyelikten Ayrıl’ butonuna tıklayabilirsiniz.

4. Üyelik iptali: Eğer üyelik iptali yapmak istiyorsanız; size gelen mesajlarda bulunan ‘Üyelikten Ayrıl’ butonuna tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz. İsterseniz ‘Bize Ulaşın’ sayfasından da direkt bize yazabilirsiniz.